(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

До ТПП України завітала делегація з китайської провінції Сичуань

05.07.2019

За ініціативи комітету по державно-приватному партнерству, спільно з Асоціацією «Один пояс, один шлях» та Українською асоціацією китаєзнавців, проведено семінар з питань торговельно-економічного співробітництва «Україна – китайська провінція Сичуань».

З вітальним словом та інформацією про Торгово-промислову палату України, основні досягнення та проведені заходи на міжнародному рівні виступив віце-президент ТПП України Валерій Король. Провінцію Сичуань (КНР) представив заступник директора Департаменту комерції цієї провінції Лю Сянчао.

Радник з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь висловив подяку Торгово-промисловій палаті України та комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України за можливість проведення такого заходу за участі китайської делегації та конкретні пропозиції діловим колам провінції Сичуань.

Заступник директора департаменту – начальник відділу залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Тетяна Лисиця поінформувала учасників семінару про стан залучення прямих іноземних інвестицій в Україну, провідні сфери економічної діяльності, за обсягами освоєння капітальних інвестицій, та наголосила, що Україна залишається привабливою для інвестицій, у тому числі з КНР.

У своїх виступах представники китайської делегації розповіли про основні показники розвитку економіки провінції Сичуань, можливості та перспективи інвестування в окремі галузі господарства, в тому числі привабливість туристичної складової. Висловлювалася заінтересованість китайських ділових кіл до розвитку співпраці з українськими товаровиробниками.

Голова комітету по державно-приватному партнерству Владислав Мітрохін презентував китайській стороні проекти промислового енергокомплексу на базі Миропільської паперової фабрики, проект з виробництва фурфуролу в Україні із можливим залученням китайських інвестицій та інші, які могли б зацікавити потенційних китайських інвесторів.

Досягнуто домовленостей щодо обміну делегаціями під час проведення як в Україні, так і в провінції Сичуань ділових заходів упродовж 20192020 років.

Список учасників

 Програма