(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ІТ-сектор: нові можливості для вашого бізнесу

10.02.2021

Сьогодні відбулось спільне засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України.

На засіданні члени Комітету представили звіт роботи за 2020 рік. Основними напрямками роботи, зокрема, були сприяння цифрової трансформації бізнесу в умовах пандемії COVID-19, безпека ведення бізнесу в кіберпросторі, цифрові навики під час цифрової трансформації бізнесу, а також розширення функцій електронної ТПП.

Минулого року Комітетом була представлена нова концепція Електронної палати. Зокрема, автоматизація послуг та діджиталізація документообігу в ТПП України значно покращила співпрацю з партнерами. В рамках концепції також було розроблено електронну базу членів ТПП та в майбутньому планується створення нової системи послуг для членів і партнерів.

Значимою подією 2020 року став Місяць кібербезпеки, який розпочався 1 жовтня. 

Також були обговорені подальші плани роботи Комітету на 2021 рік, зокрема проведення кібермарафону із залученням провідних спеціалістів з університетів, аналітичних центрів та органів державної влади. 

Важливою стане підтримка інноваційних проектів з боку ТПП України. Сьогодні Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України є одним з ключових відділів, з якими співпрацюють органи державної влади. 

Окрему увагу було приділено питанню цифрової торгівлі, яка включає в себе усе переміщення товарів з використанням цифрових технологій.

Кібербезпека залишається ключовим фактором співробітництва України з іншими державами. Комітет з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України і надалі активно взаємодіятимуть з державними та приватними стейкхолдерами задля ефективного вирішення важливих питань розвитку країни.