м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ІТС у партнерстві із ТПП України розширять підтримку агровиробників у більшості регіонів України

06.07.2022

Засідання наглядової ради проекту ITC «Сприяння виходу малих та середніх підприємство плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» відбулось 5 липня.

Під час заходу обговорили питання можливості проекту ITC у економічній інтеграції внутрішньо переміщених осіб та відновленні агробізнесу в умовах воєнного стану.

До засідання долучились Перша секретар Посольства Швеції в Україні Елін Карлссон, координатор програм ITC, радник з питань розвитку торгівлі в регіонах країн Східної Європи та Центральної Азії Армен Заргарян, національний менеджер проекту Альона Коломойцева, віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц, голова Комітету підприємців при ТПП України Олег Юхновський та учасники проекту.

Керівник проекту Альона Коломойцева представила звіт за результатами попереднього року роботи проекту ITC «Сприяння виходу малих та середніх підприємство плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та окреслила плани роботи на друге півріччя 2022 року.
 

  
 

В ході зустрічі члени наглядової ради обговорили плани подальшої роботи, можливість проведення спільних заходів, зокрема семінарів, тренінгів для МСБ, сприяння і виведення досвідчених виробників сільськогосподарської та харчової продукції на цільові ринки.

Олег Юхновський подякував представникам Посольства Швеції в Україні та команді проекту ITС за підтримку агровиробників та рішення продовжувати і розширювати програми допомоги для представників МСБ.
 


 

«Регіональний проект стає загальнонаціональним. Зберігається ключовий напрям – сприяння виходу агровиробників на зовнішні ринки. Така підтримка особливо важлива за нинішніх складних умов. Вітаємо розширення роботи проекту на більшість областей України. На півдні проект ITC показав свою ефективність. Продовжуємо спільну роботу з розвитку винного та плодоовочевого сектору», - сказав О. Юхновський.

З 2016 року ІТС в партнерстві із регіональними ТПП впроваджує в Україні проекти для підприємств плодоовочевого сектору, зокрема інформаційне та аналітичне забезпечення їх роботи, участь МСП у міжнародних виставках, підвищення кваліфікації спеціалістів підприємств з метою інтеграції компаній до національних та глобальних ланцюжків створення вартості та відкрити продукції українського виробництва доступ до нових ринків.

Проект ІТС підтримує уряд Швеції.

Теги: Миколаївська ТПП, ТППУ, комітет АПК, Херсонська ТПП, Запорізька ТПП, Одеська ТПП, ITC, Дніпропетровська ТПП

Анонси

Останні новини

Більше новин