(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу

06.10.2020

В рамках Місяця кібербезпеки Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу та Комітет з електронних комунікацій при ТПП України спільно з компанією CIS EVENTS GROUP Ukraine провели Третій міжнародний форум «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу».

Місяць кібербезпеки, який три роки поспіль проводиться в Україні, отримав широку підтримку в суспільстві, надав можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянському суспільству на актуальності проблем і підтвердив ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

Щорічний форум фактично стає платформою для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці і зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом, виявлення кращих практик у сфері інформаційної безпеки, налагодження між бізнесом і владою та надання дійсного поштовху в українському суспільстві  щодо підвищення уваги до кібернетичних загроз та шляхів їх подолання.

Цьогоріч захід організовано за підтримки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Ради національної безпеки і оборони України та Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

У роботі форуму взяли участь близько 40 спікерів, серед яких лідери захисту українського кіберпростору, відомі міжнародні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства, органів центральної та місцевої державної влади.

Відкрили форум президент ТПП України Геннадій Чижиков і Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

«Ще багато хто в Україні не відчуває достатньої обізнаності про кіберзагрози або не підготовлений до них. Усунення нестачі цифрових навичок стає одним з головних завдань на найближчу перспективу. Сьогодні  ми зібралися, щоб обговорити питання, які є вкрай важливими для безпеки особистості, бізнесу, держави. Кібербезпека має стати частиною культури українського суспільства», - наголосив Геннадій Чижиков.

Учасники форуму мали змогу у секціях обговорити актуальні питання кібербезпеки, зокрема, реагування на кіберзагрози в умовах пандемії, стратегії захисту кіберпростору України, шляхи формування нової культури поведінки у кіберпросторі, взаємодія влади і бізнесу щодо створення реальної і ефективної екосистеми кібербезпеки в Україні та багато інших.

Що важливо, під час форуму між ТПП України та Апаратом Ради націальної безпеки і оборони України було підписано меморандум про партнерство та співпрацю. Даний меморандум сприятиме підвищенню рівня обізнаності про кіберзагрози та наданню практичної допомоги бізнес-середовищу у забезпеченні кіберзахисту.

Нагадаємо, протягом Місяця кібербезпеки планується проведення форумів, міжнародних науково-практичних конференцій, тренінгів, навчальних семінарів і круглих столів для підвищення рівня цифрової безпеки компаній, організацій і громадян. Більше інформації за посиланням