м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Німецькі колеги поділилися досвідом роботи комітетів при ТПП

15.12.2017

Про значення комітетів для торгово-промислової палати, рекомендації щодо побудови та організації їхньої роботи, а також роль та користь для членів йшлося під час дводенного семінару, що відбувся в ТПП України в рамках Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine.

Завдання семінару передати представникам українських ТПП знання та успішний досвід Асоціації промислово-торговельних палат Німеччини (DIHK) та зовнішніх промислово-торговельних палат щодо роботи з комітетами.

Запрошений експерт Кевін Хайденрайх, керівник департаменту міжнародної економічної політики та зовнішньоекономічного права Асоціації промислово-торговельних палат Німеччини (DIHK), розповів українським колегам про власний досвід у сферах політичного діалогу та координації роботи комітетів дахової асоціації промислово-торговельних палат Німеччини.

Семінар відвідали менеджмент та працівники торгово-промислових палат, що відповідають за роботу з комітетами, а також голови та активні члени комітетів при ТПП.

Нагадаємо, комітети регіональних торгово-промислових палат та ТПП України мають важливу консультативну функцію в питаннях економічної політики. Комітети є невід'ємною частиною процесу формування думок Президії та Загальних зборів, а також допомагають в прийнятті рішень у сфері політичних консультацій. Для здійснення цієї ролі консультанта, від комітету очікується широкий інтерес до економічних та професійних питань, висока присутність на засіданнях та, в разі необхідності, участь у спеціальних робочих групах. Комітет формується представницьким способом з метою відображення збалансованої та надійної позиції в тій чи іншій сфері. Робота комітетів охоплює весь спектр питань економічної політики та права на національному, європейському рівнях, а також розвиток міжнародних ринків, що має важливе значення для компаній. Спектр тем включає всі виклики та можливості для бізнесу, що зумовлені політичними та економічними змінам.

Презентація Кевіна Хайденрайха

Теги: ТППУ, комітет, Німеччина, семінар

Анонси

Останні новини