(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

При ТПП України запрацював Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу

20.07.2017

Мета його створення – формування ефективного середовища і механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес-сфери, а також забезпечення безперервності бізнес-процесів і надання послуг підприємствами, організаціями й установами в сучасних умовах інформаційного протиборства та зовнішньої агресії.

До складу центру увійшли понад 30 консультантів та експертів із кібербезпеки.

Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, що постраждав від кібератаки, та допоможуть попередити можливі кіберзагрози у майбутньому. 

Рішення про його створення стало результатом круглого столу «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститися?», що 10 липня 2017 року пройшов у ТПП України.

«Бізнес повинен бути готовим до того, що кібератаки триватимуть. На основі почутого  на круглому столі ми виробили ефективний механізм захисту вітчизняних підприємців і підготовки до нової хвилі атак. Окрім заснування Антикризового центру кіберзахисту  бізнесу,буде сформовано робочу групу, а також направлено звернення до державних органів щодо створення основних резервних каналів для передачі соціальної інформації», сказав голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко.

Теги: ТППУ, кібератака, кібервиклик, Антикризовий Центр кібернетичного захисту бізнесу