м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Соя без ГМО: як ефективно вирощувати й отримувати високі прибутки?

03.12.2018

У Торгово-промисловій палаті Україні відбувся однойменний воркшоп для фермерів.

Попит на продукцію без ГМО зростає з кожним роком як в Україні, так і в світі загалом. Учасників заходу ознайомили з методами вирощування сої без ГМО, вони мали нагоду обмінятися досвідом, поспілкуватися з провідними експертами цієї сфери щодо можливостей успішної конкуренції на українському та зовнішніх ринках.

Про важливість розвитку галузі генетично немодифікованого виробництва зазначив голова комітету підприємців агропромислового комплексупри ТПП України Олег Юхновський:

 «Це вже п’ятий заключиний семінар за підтримки Торгово-промислової палати України. Йому передувало проведення чотирьох аналогічних тренінгів у Вінниці, Хмельницькому, Сумах та Полтаві. Для нас дуже важливо, що цей захід надає можливість виробникам і фермерам отримати інформацію та практичні навички з успішного й прибуткового бізнесу».

І додав, що цілі Асоціації «Дунайська Соя», а також її проекти та заходи, які вже впроваджені, є надзвичайно важливими для розвитку сільського господарства України та створення іміджу надійного партнера для українського виробника на європейському ринку. 

Представник проекту «Аграрні розписки в Україні» Сергій Гунько ознайомив  фермерів із практичними інструментами залучення фінансування в їхню діяльність. Зокрема, він повідомив, що завдяки проекту спрощується доступ до матеріально-технічних ресурсів, фермери мають можливість отримати їх у тому обсязі і в той час, коли це необхідно для продуктивного процесу агровиробництва.

Темами доповідей також стали ефективність агротехнології й її економічна доцільність, передпосівний обробіток ґрунту, методи виявлення ГМО в сої, ринок агрострахування в Україні, технологія захисту сої, живлення сої, керівництво з належної практики щодо культивації  й інші.

Теги: ТППУ, Агросектор, семінар

Анонси

Останні новини