(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Співпраця з ПРООН в рамках проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»

09.09.2020

Сьогодні в ТПП України відбулась зустріч з представниками ПРООН в Україні пані Манал Фоуані та паном Максимом Бородою за участі президента і віцепрезидентів Торгово-промислової палати України.

Нагадаємо, Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочала активну фазу реалізації проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який спрямований на підтримку розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності. Проєкт впроваджуватиметься у 2020-2023 рр. На відкритому конкурсі було обрано 20 партнерських бізнес-об’єднань, які візьмуть участь у проєкті, зокрема ТПП України та регіональні торгово-промислові палати, а саме: Запорізька, Івано-Франківська, Одеська, Сумська та Харківська.

Система торгово-промислових палат надає ряд послуг, важливих для підприємств, серед яких видача АТА-карнетів, сертифікатів відповідності, допомога при виході на нові ринки, організація заходів і т.п. Також Палата взаємодіє з усіма органами, які тим чи іншим чином впливають на діяльність бізнесу, як на регіональному, так і на національному та глобальному рівнях.

В рамках проєкту ПРООН Торгово-промислова палата України отримає нові можливості для сприяння розвитку і збільшення конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

Під час зустрічі представники двох організацій обговорили виклики, які постали перед світовою бізнес-спільнотою, зокрема перед системою ТПП, і те, як вони вплинули на її діяльність.

«Ми звикли працювати офлайн. Раніше ми організовували більше 100 бізнес-заходів у рік: двосторонні форуми, закордонні місії, міжнародні В2В зустрічі, виставки та інше. Сьогодні необхідно пристосовуватися до нових умов і реформувати діяльність таким чином, щоб бути конкурентними в проведенні онлайн-заходів, потрібних українському бізнесу», - наголосив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Учасники також поділилися своїм баченням подальшої взаємодії.

«Необхідно змінити наратив про Україну. Наразі існує багато можливостей в рамках нашої співпраці. Особливо в часи COVID-19, коли бізнес потребує підтримки. Наші організації мають широке представництво в інших країнах світу. Використовуючи наявні ресурси належним чином, ми можемо сприяти покращенню бізнес-середовища в Україні», - зазначила пані Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні.

Найближчим часом планується повторна зустріч, на якій більш детально будуть обговорені досягнуті сьогодні домовленності.

Анонси

Останні новини