(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП УКРАЇНИ ОРГАНІЗОВУЄ УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ У СЕУЛІ

11.04.2017

Українська делегація на чолі із президентом ТПП України днями відправиться на бізнес-переговори до Кореї. Зокрема учасниками бізнес-місії є такі компанії як SigmaBleyzer Investment Group, AgroGeneration, Grant Thornton, Integrites, Медичний центр Св. Миколая, Інститут Глобальних Трансформацій, Київське інвестиційне агентство та інші. Експерти прогнозують, що бізнес-форум, що відбудеться в Сеулі 11 квітня, суттєво посилить позиції українського бізнесу в Азіатському регіоні. Це вже 4-й Українсько-корейський економічний форум, який Торгово-промислова палата України проводить за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA), Корейської міжнародної асоціації торгівлі (KITA), Посольства України в Республіці Корея. На Форумі буде презентовано «Майстер-план економічного співробітництва між Україною та Кореєю», а також низку українських інвестиційних проектів.

«Мета майстер-плану – створити платформу, яка сприятиме налагодженню контактів вітчизняних МСП із корейськими інвестиційними фондами. На сьогодні бракує інформації про інвестиційні проекти в Україні для корейських інвесторів. ТПП України, як найбільша бізнес-асоціація, є тим майданчиком, що має інформувати бізнес, як ефективно взаємодіяти за цим майстер-планом. Корея повинна стати важливим ринком для вітчизняної продукції та джерелом інвестицій і технологій, необхідних для модернізації економіки України. Варто зосередитися на конкретних кроках, які наша держава могла б здійснити для виведення відносин із Кореєю на якісно новий рівень -стратегічне партнерство», - поділився планами президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Головне завдання, що стоїть перед українською делегацією – активiзувати кооперацiю України та Кореї у сферах енергетики, АПК, машинобудування, IT, медицини, iнфраструктури. Форум передбачатиме B2B-пepeмовини мiж дiловими колами обох країн. Участь у ньому візьме понад 165 корейських корпорацій (зокрема, SK Holdings, Samsung Electronics, Posco Daewoo, LS networks, KIA Motors та багато інших) та корейські урядові кола. Українська делегація підсилена представниками міжнародної юридичної фірми та 2 заступниками Міністрів Агрополітики та Інфраструктури.

В Україні зараз працюють 28 підприємств із корейським капіталом. Серед азійських країн Республіка Корея залишається нашим провідним інвестором в економіку нашої держави - 171,51 млн. доларів. Водночас, це становить лише 0,4% загального обсягу прямих іноземних інвестицій, залучених в українську економіку.

 

Теги: Україна-Корея

Анонси

Останні новини