(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України взяла участь у засіданні Наглядової Ради проєкту ПРООН

20.10.2020

Відбулось засідання першої Наглядової Ради проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», що впроваджується ПРООН.

Нагадаємо, Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочала активну фазу реалізації проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який спрямований на підтримку розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності. Проєкт впроваджуватиметься у 2020-2023 рр. На відкритому конкурсі було обрано 20 партнерських бізнес-об’єднань, які візьмуть участь у проєкті, зокрема ТПП України та регіональні торгово-промислові палати, а саме: Запорізька, Івано-Франківська, Одеська, Сумська та Харківська.

У вересні в ТПП України відбулась робоча зустріч з представниками ПРООН в Україні пані Манал Фоуані та паном Максимом Бородою за участі президента і віцепрезидентів Торгово-промислової палати України, на якій сторони поділилися своїм баченням подальшої взаємодії.

Сьогодні було організовано засідання першої Наглядової Ради проєкту з метою презентації головних проєктних активностей та затвердження робочого плану на наступний період.

Участь у засіданні взяли представники ПРООН в Україні, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Швейцарського бюро співробітництва в Україні, а також представники партнерських бізнес-об’єднань, зокрема президент ТПП України Геннадій Чижиков та президенти і віцепрезиденти регіональних ТПП.

Слідкуйте за новинами щодо проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» на нашому сайті та на офіційних сторінках ТПП України в соціальних мережах.

Анонси

Останні новини