м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України запускає експрес опитування «Барометр бізнесу»

31.07.2023

Опитування покликане визначити ділові настрої керівників бізнесу в Україні.

Торгово-промислова палата України запускає моніторинг «Барометр Бізнесу» — інноваційний інструмент, розроблений для оперативного відстеження змін настроїв у бізнес-середовищі та побудований на основі Індексу менеджерів із закупівель.

Запуск першого експрес опитування 31 липня 2023 року розпочинається в чотирьох пілотних регіонах: Львівській, Черкаській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Опитування проводиться через верифікований чат-бот Viber, щоб забезпечити швидкий і ефективний процес взаємодії.

31 липня та 1 серпня 2023 року на Вайбер-аккаунти підприємці-члени ТПП отримають повідомлення від Торгово-промислової палати України про проведення опитування.

Будемо вдячні представникам бізнесу, які виділять 2 хвилини часу, щоб відповісти на питання.

Експрес опитування узагальнить бачення керівниками та топ-менеджерами змін, які вони спостерігають у бізнес-процесах. Зібрана інформація буде опрацьована і матиме вирішальне значення для створення точної та інтерактивної інформаційної панелі для ілюстрації актуальних настроїв бізнес-спільноти в режимі реального часу.

Опитування також є можливістю зробити активний внесок у покращення бізнес-середовища вашого регіону та галузі, України в цілому. Підприємці є драйвером економіки, тому бачення та оцінки бізнесу визначальні для майбутнього відновлення країни.

Ми запрошуємо членів ТПП з пілотних регіонів (Львівська, Черкаська, Кіровоградська та Дніпропетровська області) взяти участь у опитуванні. Ваш голос важливий, а думка цінна для майбутнього країни.

Співпрацюємо, щоб створити сприятливу бізнес-екосистему для відновлення, розбудови та зростання України!

Про проект
Реалізується в рамках Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і здійснюється німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Теги: Львівська ТПП, ТППУ, Кіровоградська ТПП, giz, ПРООН в Україні, Дніпропетровська ТПП, Черкаська ТПП

Анонси

Останні новини