м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП УКРАЇНИ РОЗПОЧАВСЯ ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

13.03.2017

Найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики триватиме чотири дні, протягом яких відбудуться конференції, кожна з яких присвячена одному з видів відновлюваної енергії: сонячній, вітряній, гідроенергії, біоенергетиці й енергетиці в промисловості і ЖКГ. У ході конференцій лідери ринку альтернативної енергетики України й інших країн, серед яких Польща, Білорусь, Австрія, Швеція, Фінляндія та Нідерланди, презентують діючі і майбутні проекти, обговорять актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції й очікування на найближчі роки. Також у рамках заходу функціонує зона start-up проектів із новітніми технологіями та цікавими розробками українських винахідників у сфері альтернативної енергетики.

«Це - не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це - абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології розвитку вітчизняної альтернативної енергетики. Переконаний: робота у цьому напрямі - поштовх до інноваційної економіки! Спільно з організаторами - Ukrainian Communication Group - ми прагнемо створити головну платформу для комунікацій і співпраці ключових гравців ринку із потенційними інвесторами з метою найшвидшого досягненні енергетичної незалежності країни шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Альтернативна енергетика для України сьогодні - запорука енергетичної безпеки. Інвестиції у відновлювану енергетику у світі за минулий рік становлять 280 млрд доларів.

Україна стає частиною міжнародного співтовариства, долучившись до IRENA - агентства, діяльність якого спрямована на забезпечення швидкого переходу до сталого використання відновлюваних джерел енергії у глобальних масштабах. Приєднання до IRENA має ряд переваг для України. Зокрема, це дозволить нашій державі подавати заявки до Абудабійського фонду розвитку (АDFD) на отримання пільгових кредитів на проекти із відновлюваної енергетики. На сьогодні бюджет фонду досягає 350 млн доларів США. Також Україна матиме доступ до всієї наявної в IRENA інформації щодо використання відновлюваних джерел енергії, результатів новітніх досліджень, передового досвіду, прогресивних механізмів фінансування розвитку відновлюваної енергетики. Це - можливість отримати практичні поради експертів IRENA з покращення нормативно-правової бази у сфері відновлюваної енергетики, перспектива налагодити плідне співробітництво України з розвиненими державами у розвитку відновлюваної енергетики.

На конференціях спікери від діючих великих і малих промислових, а також приватних електростанцій поділяться безцінним досвідом реалізації проекту, а також шляхами вирішення проблем, що виникають на всіх етапах будівництва та експлуатації. Крім цього, конференції включають у себе експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній, а також Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг і профільних громадських організацій.

Після конференцій учасники зможуть ознайомитися з усім ринком послуг відновлюваної енергетики в воркшоп-зоні, де будуть зібрані кращі вітчизняні та міжнародні компанії-виробники, дистриб'ютори, фірми, що займаються аналізом місцевості, консалтингові, інжинірингові, юридичні та страхові компанії.

Теги: Бізнес, енергетика, альтернативна енергетика

Анонси

Останні новини