(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Український туризм: рецепти розвитку в умовах нової реальності

30.09.2020

Чергове засідання Комітету підприємців туристично-готельної індустрії при ТПП України.

У засіданні взяли участь представники українських туристичних компаній і організацій з різних регіонів, а також голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, що забезпечило безпосередній діалог між владою і бізнесом.

«Криза, яка нині склалася, вимагає наших спільних зусиль. Важливо, щоб кожен міг висловити свою думку. В цьому і полягає мета сьогоднішньої зустрічі», - зазначила глава Комітету підприємців туристично-готельної індустрії при ТПП України Алла Шаповалова.

Учасники мали змогу висловити своє бачення стосовно того, як надалі розвиватиметься туристична сфера в Україні, яким чином співпрацювати з місцевою владою для просування внутрішнього туризму та яких заходів необхідно вжити для виходу з кризи.

Крім цього, підприємці поділилися позитивним досвідом вирішення проблем, які виникли внаслідок пандемії COVID-19. Були зазначені, зокрема, такі заходи, як просування тренду #мандруйУкраїною, створення Всеукраїнського календаря подій, запуск більше 10 комбінованих турів з провідними містами України, впровадження туристичних онлайн-платформ з можливістю відвідування музеїв, театрів і виставок та багато інших.

Слідкуйте за новинами роботи Комітету за посиланням.