м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Завершився другий етап навчання для нових консультантів з технічного регулювання

20.02.2024

Протягом чотирьох днів майбутні консультанти навчалися доведенню відповідності будівельної продукції вимогам ринку ЄС

З 6 по 15 лютого 2024 р. нові консультанти під керівництвом досвідчених тренерів з технічного регулювання Харківської торгово-промислової палати та Волинська торгово-промислова палата розібрали step by step увесь процес оцінки відповідності будівельної продукції при експорті до країн ЄС.

На практичних кейсах та завданнях майбутні консультанти вивчали:

- Що входить до визначення “будівельного продукту”. Які особливості алгоритму доведення відповідності згідно CPR Критерії вибору гармонізованого стандарту або Документу з технічної оцінки (EAD).
- Визначення системи оцінки та перевірки постійності характеристик, яка застосовується до будівельної продукції. Як обирати орган з оцінки відповідності у разі залучення третіх сторін у процес оцінки відповідності.
- Аудит маркування продукції на відповідність вимогам.
- Встановлення акредитованого нотифікованого органу для проведення оцінки відповідності будівельної продукції.
- Принципи підтвердження відповідності сировини та матеріалів при виготовленні продукції.
- Визначення обов’язків виробника та уповноваженого органу при оцінці відповідності продукції.
- Складання технічної документації на продукцію – Декларації властивостей.

Навчання нових консультантів з технічного регулювання продовжується.

Загалом у рамках проєкту протягом січня – травня 2024 року заплановано навчання 80 консультантів (4 сектори х 20 консультантів), які отримають практичні навички супроводу компаній з питань технічної відповідності.

У рамках реалізації проєкту з технічного регулювання «Подолання викликів відповідності вимогам ринків: прокладання шляху до євроінтеграції» передбачаються ще 2 тренінги щодо доведення відповідності:

- пакувальних матеріалів, у т.ч. що контактують з продуктами харчування
- косметичної продукції

Проведення наступного тренінгу заплановано на 12 – 21 березня 2024 р.

Фахівці/ консультанти з організацій підтримки бізнесу, кластерних об‘єднань, асоціацій, експортних альянсів, членами яких є бізнеси зазначених 2-х фокусних секторів, які розвивають експорт товарів до ЄС можуть приєднатись до тренінгів та пройти навчання.

Форма реєстрації – за посиланням https://forms.gle/gwk9NFYHdfmRjEK98

Більше інформації про проєкт та заходи проєкту – https://ucci.org.ua/international-projects/podolannia-viklikiv-vidpovidnosti-vimogam-rinkiv-prokladannia-shliakhu-do-ievrointegratsiyi

 

Навчання проводиться в рамках проєкту, який реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), що фінансується урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Навчання організовує та проводить Торгово-промислова палата України в партнерстві з Харківською торгово-промисловою палатою.

Теги: ТППУ, навчання

Анонси

Останні новини