(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сфера АПК

"ЖИТО ГРУПА" 

Провідна хорватська аграрна компанія "ЖИТО ГРУПА" ("ZITO GRUPA") - www.zito.hr  зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими компаніями з метою  реалізації спільних проектів в аграрній сфері, зокрема інвестиційних, а також у пошуку шляхів виходу на український аграрний ринок. У разі необхідності отримання додаткової інформації або сприяння прохання звертатися до радника Посольства України у Хорватії Серія Горопахи (serhii.horopakha@mfa.gov.ua)

СУП «ПінскдревАгро»

Сільськогосподарське унітарне підприємство «ПінскдревАгро» зацікавлене в пошуку на території України партнерів - потенційних покупців агропромислового комплексу СУП «ПінскдревАгро». Загальна земельна площа СУП «ПінскдревАгро» становить 6368 га, з яких площа сільськогосподарських угідь становить 5325 га, в тому числі площа ріллі - 1957 га, сіножатей та пасовищ - 3368 га.
При наявності зацікавленості слід звертатися до директора ТОВ «Агентство з питань банкрутства», керуючому в провадженні у справі про банкрутство СУП «ПінскдревАгро», по електронній пошті agb_brest@mail.ru і телефонами: +375 (162) 50-57-50; +375 (29) 722-24-19 Котел Микола Євгенович. Більше інформації. 

 

INTERPLEXUS, INC.

Американська компанія INTERPLEXUS, INC., висловлює готовність щодо закупівлі лецитину органічного походження, виробленого з соняшника, який було вирощено в Україні без використання хімічних добрив, в обсязі 500 кг – 1 т. на рік (після здійснення його лабораторного дослідження) із перспективою нарощування обсягів до 3 т. упродовж найближчих двох років. Водночас, керівництво компанії розглядає можливість укладення угоди з українськими агропромисловими компаніями щодо вирощування соняшника без використання хімічних добрив та пестицидів, з метою подальшого виробництва з нього якісного лецитину. Окрім цього, з огляду на наміри компанії розширити лінійку продуктів, які нею виробляються, керівництвом INTERPLEXUS, INC. висловлено прохання в отриманні інформації щодо інших високоякісних екстрактів, які виробляються в Україні з рослин, вирощених без використання хімічних добрив та пестицидів. У разі наявності відповідних пропозицій українські виробники можуть звертатися до INTERPLEXUS, INC. 6613 S 192ND PL K-103 KENT, WA 98032, тел.: +1(425)988-2129, email: mnelkhoury@hotmail.comdrjkrauss@interplexus.com.

Минойтовский ремонтный завод

Білоруське відкрите акціонерне товариство «Минойтовский ремонтный завод» (ОАО «МРЗ», www.mrz.by), що спеціалізується у галузі сільськогосподарського машинобудування, пропонує до уваги українських аграріїв широкий асортимент оборотних плугів та ґрунтообробних агрегатів. Продукція ОАО «МРЗ» вже багато років експортується на ринки СНД та багатьох інших країн, вирізняється високою якістю, надійністю та прийнятною ціною, сертифікована за стандартом ISO 9001. Підприємство також готове розглянути можливість співробітництва з метою організації спільного складального виробництва та надання дилерських послуг. У разі зацікавленості щодо налагодження співпраці прохання звертатися до контактної особи – заст. директора з маркетингу Піуто Михайла Івновича, тел. +375 154 59-72-21, моб. +375 29 605-34-94, e-mail: os_mrz@tut.by.

ESTRACO Кft.

Угорська компанія ESTRACO Кft. зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними виробниками соєвого борошна та макухи з низьким вмістом жиру та без ГМО. У разі зацікавленості щодо налагодження співпраці, звертатися до контактної особи компанії - Др. Габор Чірска (керуючий  директор, володіє англійською та угорською мовами), тел.: +36 1 242 7549;  факс: +36 1 242 7549; моб.тел.: +36 30 201 4556, e-mail: gcsirszka@estraco.hu. 

Irbex Кft. 

Угорська компанія Irbex Кft. шукає в Україні виробників бройлерів курчат з метою встановлення можливої довгострокової співпраці з українськими партнерами щодо придбання замороженого філе грудки та стегон курчат у значних обсягах. Контактна особа – керуючий директор Irbex Кft. Ерно Беке (володіє угорською, англійською та російською мовами), e-mail: irbex@irbex.hu, тел.:+36-20-9445-755. 

Alayyan Dairy & Poultry Farms

Йорданська компанія Alayyan Dairy & Poultry Farms зацікавлена в налагодженні співробітництва з українськими виробниками корму для тварин, зокрема силосу, ячменю та кукурудзи. Контактна особа:  Sahab - AI Madouna, тел.: 00962-6-5821310, факс: 00962-6-5822421.

Qatar Flour Mills Co.

Катарська компанія Qatar Flour Mills Co. зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними постачальниками сільськогосподарської продукції, зокрема пшеничних висівок відповідно до специфікації. Контактна особа: Мохаммед Фаузі (Mohammad Fawzy), генеральний менеджер, P.O. Box - 1444, Doha – Qatar, тел:. +974-44489652, ел.адреса: mfawzy@qfm.qa.

Osan Group 

Еміратська компанія Osan Group зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими підприємствами, які спеціалізуються на виробництві агропромислової продукції. Контактні дані: Abu Dhabi, United Arab Emirates, тел:.+97-126-773-111, факс:. +97-126-771-198, ел.адреса: osan@osan.ae.

Growth Leap (Pty) Ltd

Південноафриканська компанія Growth Leap (Pty) Ltd зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими постачальниками насіння льону. Адреса компанії: 17 Courbonne cres, Pinehurst, 7550 Republic of South Africa. Контактна особа: Mr. Johan du Ploo, tel.: +27 84 4006569, e-mail: duplooyjd@gmail.com.

OITC Group W.L.L. 

Катарська компанія OITC Group W.L.L. зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими підприємствами, які спеціалізуються на вирощуванні та експорті живої худоби (ВРХ, ДРХ - овець, баранів). Компанія готова розглянути пропозиції щодо налагодження довготривалої співпраці у сфері тваринництва, зокрема вирощуванні сільськогосподарських тварин для постачання на катарський ринок. Контактна особа: Мохаммед Аль Обейдлі, po box: 4844, Doha, Qatar,  tel:+97440150700, Fax:+97444418426, e-mail: oitc@oitcgroup.com.

Hainong Co. Ltd.Organia, Joongang Logistics Co.Ltd. та CB Moons Enterprise

Корейські компанії - Hainong Co. Ltd., Organia, Joongang Logistics Co.Ltd. та CB Moons Enterprise, зацікавлені у встановленні ділових зв’язків з українськими постачальниками кукурудзи, квасолі, гороху, цибулі та гранульованого жому цукрового буряка. Детальніше із запитами можна ознайомитись за цим посиланням.

Malkosh Trading Limited

Замбійська компанія Malkosh Trading Limited зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими постачальниками білої кукурудзи, соєвих бобів, квасолі ліма, очеретяного цукру та пшениці. Детальніше із запитом можна ознайомитись за цим посиланням.

ВLUDAN TRADING WLL

До Посольства України в Державі Катар звернувся Девід Ідекалесур, операційний директор катарської компанії ВLUDAN TRADING WLL (P.O.Box: 3002, Doha, Qatar, Tel:+97444696700, Fax:+97444696626, Email: davis@intertecqatar.com, спеціалізується на імпорті та оптовій торгівлі продовольчою продукцією) щодо сприяння у пошуку в Україні постачальників зернових. Фірма ВLUDAN TRADING WLL проходить прекваліфікацію для участі у тендері, оголошеному Міністерством економіки та торгівлі Держави Катар, на постачання партії зернових (96,2 тис. тон ячменю). Інформація щодо технічних характеристик ячменю: - ячмінь (фуражний), врожаю 2015 р. Розфасовка - поліпропіленові мішки по 35 кг. Вологість – 12% максимально, чистота – 97% мінімально, наявність інших домішок (залишки рослинних волокон, камінці, пісок) – 2% макс., вміст протеїну – 10% мін., азот 6,25 від сухої ваги, опц. вага – 65 кг/гектолітр мін. У зерні ячменю не має бути жуків, комах, грибків, антишкідникова обробка повинна бути проведена відповідно до міжнародних стандартів (CODEX). Згідно з умовами тендеру, замовник залишає за собою право збільшити або зменшити обсяг замовлення на 20%.

MINAV d.o.o

Сербська компанія MINAV d.o.o. зацікавлена у налагодженні співробітництва з українськими партнерами в галузі сільськогосподарського машинобудування (експорт готової продукції, імпорт матеріалів та комплектуючих, організація спільного виробництва сільгосптехніки та іншої продукції). MINAV d.o.o. готова обговорити питання продажу своїх виробничих та інших об’єктів заінтересованій українській компанії (стартова ціна для переговорів 750 тис. євро з можливістю 30-відсоткової передоплати та виплати решти суми протягом 5-10 років). Контактна інформація: MINAV d.o.o., Srbija 18420 Blace, Karađorđeva 2, Vladimir Milenković, director, tel.: +381 63 352 981, tel./fax.: +38127 370 440, e-mail: rede@minav.co.rs, komercijala@minav.co.rs, web: www.minav.co.rs.

Le Groupe EcoRoad Africa

До Посольства України у Королівстві Марокко звернулася мавританська приватна підприємницька структура Le Groupe EcoRoad Africa з пропозицією щодо започаткування співробітництва з українськими підприємцями у питаннях вилову риби в територіальних водах Мавританії. Підприємство, у зв’язку з розширенням сфери своєї діяльності, також висловило зацікавленість у продажі рибного борошна на українському ринку. Завантажити інформацію щодо хіміко-біологічних характеристик рибного борошна та відповідний сертифікат якості можна за цим посиланням. У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, звертатись: Le Groupe EcoRoad Africa, En Face Stade Olympic, Nouakchott, Mauritania, telephone: (222) 4 524-0031, fax: (222) 4 524-0032, e-mail: ngame@ecoroadafrica.comngame.era@ecoroadafrica.com.

Project Universe Ltd

Болгарська компанія Project Universe Ltd. має інтерес у налагодженні зв’язків з українськими компаніями та підприємствами, що займаються садівництвом, розведенням/торгівлею фруктовими деревами, а також відновленням лісових і паркових насаджень у контексті експорту болгарських та імпорту українських посадочних матеріалів, а саме: саджанці плодових дерев – волоський горіх, фундук, мигдаль, черешня, абрикос, персик, слива, яблуко, груші, айва; саджанці неплодових листяних та хвойних дерев; саджанці декоративних яблунь, груш, черешні; ягідні кущі – малина, ожина, чорна смородина, шипшина, виноград (білий та чорний) тощо. Контактна особа: інж. Костадін Стоянов, Болгарія, 1784 м.Софія, ж.к. Младост 1, буд. 129, Mob: +359 899 989 804, e-mail: project.universe@mail.bg.

AGRO COLD TECHNIK SRL

Румунська компанія AGRO COLD TECHNIK SRL зацікавлена в імпорті до Румунії українських овочів та фруктів. Контактні дані: Oradea, Calea Aradului nr. 4, bl. 3, sc. B, ap 38, Judetul Bihor J05/1579/2015, Tel: +40 772 178 676, Persoana de contact D-na. Dana Kalman dana@agro-col-technik.ro.

TJARA ALOULA

Саудівська компанія TJARA ALOULA зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними постачальниками наступної продукції: олійні культури, бобові: Насіння кунжуту, насіння льону, насіння ріпаку, насіння нігера, квасоля, соєві боби, горох, тощо. Контактна особа: Комерційний директор, Анвар Омар Адуше (Anwar Omar Adushe), тел.: +966-11-440-1046, моб.: +966-56-108-63-88, e-mail: adushe@tjarafts.com, www.tjarafts.com.

Bakerschoice

Йорданська компанія Bakerschoice зацікавлена у налагодженні ділових зв’язків з українським виробникам соняшникової олії. Контактна особа: Виконавчий директор Шукрі Салфіті (Shukri Salfiti), e-mail: ssalfiti@bakerschoice.com.jo, web-site: www.bakerschoice.com.jo. Детальніше із запитом можна ознайомитись за цим посиланням.

M.&M. Grossmann LTD

Ізраїльська компанія M.&M. Grossmann LTD зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків з вітчизняними компаніями, які спеціалізуються на виробництві пшеничного борошна. Детальніше із запитом можна ознайомитись за цим посиланням. 

Jentschura International GmbH 

Німецька компанія Jentschura International GmbH зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків з українськими постачальниками продуктів бджільництва, зокрема квіткового пилку (біо-якості). У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва із вищезгаданою компанією, просили б використовувати контактні дані: тел.:+49 (0) 253-497-440, факс: +49 (0) 253-49-74-444, ел.адреса: info@p-jentschura.de.

Ambar Feed – Mills

Ізраїльська компанія Ambar Feed – Mills, яка спеціалізується на виробництві кормів для тварин, зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими підприємствами агропромислової сфери з метою імпорту їх продукції. Контактна особа: Амір Марковіч (Amir Markovich), консультант з комерційних питань Ambar Feed Mill, тел. +972732401318, +9720524304276, amirm@ambar.co.il. Більш детальна інформація за посиланням.

PROFINEX FOOD, Ltd

Словацька компанія PROFINEX FOOD, Ltd у пошуках ділового партнера в Україні у органічному сільськогосподарському виробництві. Компанія PROFINEX FOOD Ltd. розташована в місті Банська-Бистриця, Словаччина, є членом PROFINEX Holding, Ltd. Компанія переробляє органічні чорні зерна соняшнику, володіючи спеціалізованими технологіями безпосередньо на своєму власному заводі в Topolcany. Компанія сертифікована SGS для виробництва продуктів харчування IFS, BRC, FSSC і уповноважена діяти як виробник і  дистриб'ютор органічних продуктів харчування. Виробнича потужність становить біля 18 000 т/рік, а тому компанія зацікавлена у співпраці з найбільшими виробниками сертифікованого органічного соняшнику в Україні. Компанія прагне отримати стабільного постачальника для довгострокового співробітництва з регулярним збором річного виробництва. Контактна інформація: Менеджер проекту – Деніса Губачкова (Denisa Hybáčková), PROFINEX holding, s.r.o., Horná 41, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia, tel/fax:+421 48 412 4455/+421 48 412 4466; mobile: +421 907 874 799, e-mail: hybackova@profinexholding.sk; www.profinexholding.sk.

«Єгане Хазар»

Іранська компанія «Єгане Хазар» (масложирний комбінат) зацікавлена в закупівлі в Україні насіння соняшника. Обсяг бажаних постачань – 180 тисяч  тон на рік.  Бажані технічні вимоги: вміст масла – від 40 до 45 %; вологість – не більш ніж 9 %; домішки – не більш ніж 2 %; вміст ерукової кислоти – не більш ніж 2 %; максимальний показник глюкозинолати – 30 умолей/грам; FFA -  не більш ніж 2 %; радіоактивність (цезіум 134/137) – не більш ніж 600  becq/кг. Контактна особа – комерційний директор компанії «APSCO» Есхан Етазаді (тел. +989128579691, email ehsan_etezadi@yahoo.com)

Thorleif Kristensen

Данський підприємець Т.Крістенсен зацікавлений у закупівлі в Україні борошна кукурудзи для подальшого імпорту до замовників в країнах Африки: 20 тис.тон на місяць протягом 24 місяців (умови постачання CIF, порт Beira); 100 тис.тон на місяць протягом 12 місяців (умови постачання CIF, порти Beira та Maputo). Т.Крістенсен планує придбати згадану продукцію відповідно до наступних специфікацій: колір – білий, макс. вміст вологи – 12,5 %, макс. частка зіпсованого зерна – 2 %, макс. частка пересушеного зерна – 0,1 %, макс. частка зерна пошкодженого паразитами – 3%, загальна допустима частка відбракованого зерна – 14,1 %, без ГМО. У разі наявності зустрічної заінтересованості українських підприємств щодо згаданої комерційної пропозиції та з метою ініціювання переговорів просимо інформувати безпосередньо данської заявника (Thorleif Kristensen, ел.пошта: thorleifkristensen@gmail.com, прям. тел.: +45 53571935). 

ALFA WOOD NEVROKOPI SA

Грецька компанія ALFA WOOD NEVROKOPI SA, один з найбільших виробників деревних паливних гранул в Греції (обсяг виробництва до 50 тис. т. на рік), зацікавлена в пошуку українських партнерів з метою імпорту соняшникових агропелетів. Контактна інформація: тел: 2523 300307 - 2410 561200, факс: 2410 831590, web: www.alfapellet.gr.

ЗАТ «ГРАНМАКС»

ЗАТ «ГРАНМАКС» (Литва) є виробником компактного сульфату амонію – азотно-сіркового мінерального добрива, яке широко використовується у сільському господарстві, у тому числі в Україні. Щорічний об'єм виробництва ЗАТ «ГРАНМАКС» складає 250 тис. тонн, половина постачається на ринки ЄС, решта експортується майже до 30 країн світу.

Зважаючи на заборону на ввезення на митну територію України сульфату амонію з РФ, компанія «ГРАНМАКС» готова збільшити експортні поставки гранульованого сульфату амонію власного виробництва на український ринок в об'ємі до 20 тис. тонн щомісячно та повністю задовольнити потреби українського сільського господарства у даному виді мінеральних добрив у загальному об'ємі до 200 тис. тонн на рік.
Контакти: Вінцас Гаучус,
Генеральний директор ЗАТ «ГРАНМАКС» Вул. Невежио 5, ЛТ-93263, Клайпеда, Литва Тел. + 37046460791 E-Mail: v.gaucius@granmax.lt.

«Мультіагро»

Болгарська компанія «Мультіагро» шукає покупців кунжуту ("sesame") в Україні. Компанія давно працює з виробниками з Північної Африки та торгує на багатьох світових ринках. Контакти: пані Івана Магурева, бізнес девелопмент

MULTY AGRO COMPANY
M:  +359 878 510 401
WhatsApp: +359 878 510 401
E:
ivana.magureva@multyagro.com
W: www.multyagro.com

 

Медіа Партнери