(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
Вебінар для консультантів з експорту в системі торгово-промислових палат «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ. MARKET ACCESS MAP»

Вебінар для консультантів з експорту в системі торгово-промислових палат «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ. MARKET ACCESS MAP»

Категорія:Школа експорту
Область проведення:>> онлайн
Місто:Вебінар
Дата: 25 тра 2020 14:00-16:30
Місце проведення:

Проєкт Міжнародного Торгового Центру (ІТС) допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів, фруктів, ягід, горіхів і зелені з шести регіонів України (Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області) підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.Проєкт ITC передбачає навчання представників малих і середніх підприємств виробництву товарів із урахуванням вимог цільових ринків, підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу для надання підприємцям ширшого кола якісних послуг, а також сприяння пілотним МСП у їх бажанні вийти на цільові ринки.

Мета вебінару -  Ознайомити консультантів з експорту з первинними інструментами аналізу ринків Міжнародного Торгового Центру, навчити слухачів застосовувати їх на практиці та аналізувати дані, одержані за їх допомогою, для дослідження ринків і консультування українських МСП.

Market Access Map – інструмент, який надає інформацію про митні тарифи і збори, нетарифні методи регулювання міжнародної торгівлі, технічні регламенти та торговельні обмеження, що застосовуються у більшості країн світу.

Учасники вебінару навчяться легко і швидко визначати коди згідно міжнародної гармонізованої системи опису і кодування товарів, аналізувати найбільш привабливі ринки з точки зору умов доступу до них та введення тимчасових торговельних заходів, прийнятих урядами у відповідь на пандемію COVID-19.

Отримані знання консультанти з експорту зможуть передавати цільовій аудиторії – представникам малого і середнього бізнесу, яківже експортують, або тільки планують це робити і шукають шляхи виходу на міжнародні ринки.

 Реєстрація

Додати в Google Calendar

Пошук та фільтрація

Виберіть період за який ви хочете відобразити події
ВІД
ДО