(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
ВЕБІНАР ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ З ЕКСПОРТУ В СИСТЕМІ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТ «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ. TRADE MAP»

ВЕБІНАР ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ З ЕКСПОРТУ В СИСТЕМІ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТ «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ. TRADE MAP»

Категорія:Школа експорту
Область проведення:>> онлайн
Місто:Вебінар
Дата: 10 чер 2020 14:00-17:00
Місце проведення:Zoom

Розробка ефективних експортних планів і стратегій потребує наявності детальних, достовірних і актуальних даних щодо світової торгівлі. Одним із джерел такої інформації є база даних Trade Map, створена International Trade Centre.

Trade Map містить показники експорту і імпорту в грошових і натуральних одиницях, охоплює 220 країн та 5300 продуктових груп, а також пропонує довідник компаній-імпортерів та експортерів.  За допомогою її інструментів можна отримати дані (щомісячні, щоквартальні та щорічні) статистики світової торгівлі, розподілені за країнами або групами країн, товарами і послугами.

Учасники вебінару навчяться легко і швидко знаходити дані торгової статистики країн світу, аналізувати в динаміці конкретні її показники, виявляти потенціал для диверсифікація ринків та  виробництва, аналізувати найбільш привабливі ринки за стандартними (вартість, частка у торговому обігу країни, торговий баланс, індикативний торговельний потенціал тощо), трендовими (приріст вартості/кількості) та додатковими (відстань до цільового ринку, концентрація ринку тощо) показниками.

Отримані знання консультанти з експорту зможуть передавати цільовій аудиторії – представникам малого і середнього бізнесу, які вже експортують, або тільки планують це робити і шукають шляхи виходу на міжнародні ринки.

Програма

РЕЄСТРАЦІЯ 

 

Контактна особа: 

Забашта Валерія 050 366 49 97 

[email protected] 

Додати в Google Calendar

Пошук та фільтрація

Виберіть період за який ви хочете відобразити події
ВІД
ДО