(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Із 100 проектів, презентованих Україною на «ЕКСПО-2017», Міненергетики Казахстану вже відібрало п’ять

08.08.2017

Зокрема, представники відомства зацікавилися такими розробками, як фотоелектричні жалюзі компанії SolarGaps, вітрогенеруюча установка Fuhrlander Windtechnology, автономний модульний будинок PassivDom, енергозберігаюча установка для утилізації енергії надлишкового тиску природного газу «Турбосфера», а також проект щодо водозабезпечення й опалення приміщень Syneko.

Усі ці проекти містить інтерактивна інформаційно-пошукова система, яка є родзинкою павільйону України на «ЕКСПО-2017», що наразі проходить в Астані (Казахстан). У ній – майже 100 проектів і розробок України у сфері альтернативної енергетики. 

Серед них найбільше – 38% – із виробництва енергії з біомаси, 20% – із виробництва альтернативного палива (біоетанол і біодизель), 18% – проекти сонячної  і 12% – вітряної енергетики, 8% – зі скорочення споживання природного газу, 4% – проекти мікро- та міні-ГЕС.

«Ця унікальна база допомагає ефективно вести переговори щодо просування наших проектів серед ділових кіл Казахстану й інших країн світу. Зокрема, такий підхід став у нагоді в переговорах із представниками Міненергетики Казахстану», – зазначив віце-президент ТПП України, в.о. комісара павільйону України на «ЕКСПО-2017» Сергій Свистіль.

Теги:expoucci_ua, Україна, Казахстан, Експо 2017, Астана

Анонси

Останні новини

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ
17.10.2017

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ

У 2017 році товарообіг України і Мальти зріс на 26%, а експорт вітчизняних товарів виріс утричі, порівняно з минулим роком. Це свідчить про те, що існують великі можливості для розвитку взаємовигідної торгівлі, які поки що до кінця не використані. Поштовхом до поглиблення економічної співпраці має стати українсько-мальтійський бізнес-форум, що відбувся в Торгово-промисловій палаті України 17 жовтня 2017 року й об’єднав 35 мальтійських і понад 100 українських компаній. У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко та Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека. Під час форуму було підписано Угоду між Торгово-промисловою палатою України та Палатою торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти про створення Українсько-Мальтійської ділової ради.
Докладнiше...
Більше новин