(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
ВЕБІНАР ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ З ЕКСПОРТУ В СИСТЕМІ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТ «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ»

ВЕБІНАР ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ З ЕКСПОРТУ В СИСТЕМІ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТ «ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІЗУ РИНКІВ МІЖНАРОДНОГО ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ»

Категорія:Школа експорту
Область проведення:>> онлайн
Місто:Вебінар
Дата: 19 чер 2020 14:00-15:30
Місце проведення:Zoom

 

Розробка ефективних експортних планів і стратегій потребує наявності детальних, достовірних і актуальних даних щодо світової торгівлі, вимог цільових ринків, правил та умов виходу на них.

Ми продовжуємо цикл вебінарів для консультантів з експорту в системі ТПП, присвячених online-інструментам аналізу ринків, створеним International Trade Centre і пропонованим розвитковим країнам та країнам з перехідною економікою на безкоштовній основі.

Запрошуємо долучитися до обговорення 19 червня. Національний менеджер проєкту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» (http://tradeproject.com.ua) Альона Коломойцева розповість про функціонал та особливості роботи платформ ІТС: Sustainability Map, Export Potential Map, Investment Map, Procurement Map, Market Price Information,Global Trade Helpdesk.

Учасники вебінару навчяться швидко знаходити інформацію щодо обов'язкових, добровільних та приватних стандартів, які дозволяють підприємствам застосовувати в міжнародній торгівлі кращі практики сталого розвитку; щодо міжнародних тендерів, оголошених в різних країнах; ознайомляться з додатковими інструментами для пошуку інформації про покупців, порівняння тарифних та нетарифних обмежень, попиту і цін на продукцію на різних ринках.

Програма

РЕЄСТРАЦІЯ 

 

Контактна особа: 

Забашта Валерія 050 366 49 97 

[email protected] 

Додати в Google Calendar

Пошук та фільтрація

Виберіть період за який ви хочете відобразити події
ВІД
ДО