м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України зібрала перше засідання Президії у 2022 році

22.02.2022

 

ТПП України посилює роботу з консолідації міжнародного бізнесу у підтримці України.

 

 

Президія ТПП України розпланувала роботу на 2022 рік.

Перше 2022 року засідання Президії Торгово-промислової палати України відбулось 22 лютого.
Участь у роботі взяли лідери усіх регіональних палат і керівництво ТПП України.
Президія ТПП України затвердила річний звіт діяльності системи Палат, обговорила підсумки діяльності за 2021 рік, про які доповів президент ТПП України Геннадій Чижиков, і підтримала плани розвитку Палати на 2022 рік.

Геннадій Чижиков подякував за активну працю команді системи ТПП України і закликав продовжувати зміцнювати країну відданою роботою з підтримки бізнесу. Він наголосив, що міжнародна бізнес-спільнота задекларувала підтримку України. «Іноземний бізнес, об’єднаний Міжнародною радою бізнес-асоціацій та Палат (ICBAC), що представляє найбільших торгівельних партнерів України, заявив, що залишаються в Україні. Нас підтримують всі члени «Єврочамбрес» і Польща. Щодня ми працюємо над консолідацією міжнародного бізнесу навколо України. Зараз це ключовий пріоритет», - наголосив Г. Чижиков.

На тлі посилення міжнародної уваги до України, підтримано й рішення щодо розвитку та активізації міжрегіонального співробітництва з міжнародними партнерськими організаціями, зокрема з торгово-промисловими палатами інших країн. Інвестиційні «паспорти» українських регіонів, підготовані палатами, будуть презентовані від імені ТПП України міжнародним партнерам під час спільних заходів. 

Членами Президії призначено й нових представників ТПП України у Республіці Домінікана, Сенегалі, Мексиці та м. Сараєво (Боснія та Герцоговина). Відтепер ТПП України має представників у всіх 80 країнах, де присутні українські дипмісії, у координації із якими організовано сприяння українському експорту.

Серед інших інструментів залучення міжнародного бізнесу для підтримки України розглядали створення Міжнародної ради випускників українських вишів, спільнота яких має стати ще однією опорою України за кордоном, та проведення низки масштабних ділових заходів в різних регіонах України.

На засіданні схвалили орієнтовний план основних заходів системи ТПП України на 2022 рік, серед яких ділові місії, виставкові заходи, а також проведення виїзного засідання Президії ТПП України восени у Кропивницькому, відзначення 30-річчя діяльності МКАС та 50-річчя ТПП України.

На 23 березня 2022 року призначено проведення Ради ТПП України

Окремо учасники засідання обговорили низку економічних питань, зокрема актуальних для бізнесу законопроектів та ініціатив.
Зокрема, ГО «Офіс простих рішень та результатів» представив «Акт про свободу підприємництва», який сприятиме спрощенню регулювання бізнесу. Автори законопроекту врахують узагальнену позицію ТПП України щодо документу і врахують застереження бізнес-спільноти.

Також під час заходу президент Херсонської ТПП Вікторія Остроумова презентувала спільний проект регіональної палати із естонськими партнерами з розвитку креативних індустрій. Цього року Херсонська торгово-промислова палата і Тартуський Центр креативних індустрій (Естонія) запустили спільний проєкт UArt’n’Business, який має допомогти українським підприємцям креативних галузей вийти на міжнародний рівень й монетизувати діяльність. В рамках проекту у березні починається серія онлайн-курсів з маркетингу і позиціонування бренду в соцмережах (Facebook, Instagram, LinkedIn) та міжнародних торгових майданчиках (Etsy, Amazon). Приєднуйтесь!

  

Теги: Польща, експорт, представник ТППУ, бізнес, ТППУ, Геннадій Чижиков, Міжнародна рада палат і бізнес-асоціацій, Україна, eurochambres, європалата, Естонсько-український Проєкт UArt’n’Business

Анонси

Останні новини