м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

В Україні проведуть Місяць кібербезпеки

28.08.2021

Багато країн світу ведуть цілеспрямовану роботу щоб зробити  кібербезпеку частиною культури суспільства і щороку проводять місяць кібербезпеки. В 2018 році, за ініціативи ТПП України та Держспецзв’язку,  Україна приєдналася до європейської традиції і четвертий рік поспіль проведе 1-31 жовтня  2021 року Місяць кібербезпеки в Україні.  

Події місяця отримали широку підтримку  державних структур, бізнесу і громадянському суспільству. Відповідно до стратегії  кібербезпеки України «Безпечний кіберпростір – запорука успішного розвитку країни»¸ яка затверджена Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021, підтримано ініціативу ТПП України щодо проведення щорічного заходу - Місяць кібербезпеки в Україні на загальнонаціональному рівні.

Завдяки активній позиції, по просуванню різноманітних ініціатив в кіберпросторі,   ТПП України стала основним центром притягання різноманітних ініціатив та активностей в сфері кіберзахисту бізнесу і фактично спільно з Держспецзв’язку є організатором Місяця кібербезпеки в Україні.

З 1 по 31 жовтня 2021 року державні і приватні суб'єкти матимуть можливість продемонструвати свою рішучість співпрацювати для підвищення рівня безпеки держави, організацій і громадян.

Одними з головних трендів в цьому році буде  перенос практичних наробок з питань кібербезпеки в регіони , ТПП України і регіональні ТПП і розвиток співробітництва бізнеса і влади в розбудові безпечного кіберпростору країни,   покращення інформаційної взаємодії.  

У рамках програми відбудуться: День Кібербезпеки в закладах вищої освіти, круглі столи, регіональні курси і семінари з питань кібербезпеки бізнесу, відбудеться Восьмий  PKI Форум 2021, загальнонаціональний конкурс з кібербезпеки для студентів учнівської молоді «КіберНіндзя», всеукраїнське змагання з кіберспорту «Кібергерой», презентація та вебінар з кіберпсіхології та багато інших заходів.

Політичним і технологічним фундаментом станутьIV Міжнародний форум “Кібербезпека. Захистимо бізнес – захистимо державу” та виставка “КІБЕРБЕЗПЕКА 2021”. Форум і виставка - це багатоплановий захід з кібербезпеки, що проводиться щорічно, з очікуванням понад 1000 учасників, 50 експертів і експонентів, включаючи треки, присвячені політичним, технічним, організаційним і просвітницьким темам. Підтримку надають РНБО України¸ органи управління, місцева влада.

Місяць кібербезпеки в Україні, форум і виставка стануть Національним майданчиком для ознайомлення з потенціалом України в сфері кібербезпеки, обміну досвідом і дієвою інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо виконання положень «Стратегії кібербезпеки України»  як однієї з основних складових  цифрового перетворення держави.

Основні заходи
 
День Кібербезпеки в закладах вищої освіти (ЗВО) з нагоди відкриття Національного місяця кібербезпеки в Україні, залучити Регіональні ТПП.

ІV міжнародний форум “Кібербезпека. Захистимо бізнес - захистимо державу”

Круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення».

Проведення загальнонаціонального конкурсу з кібербезпеки для студентів учнівської молоді “КіберНінзя”
 
ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК
Проведення Місяця Кібербезпеки в Україні отримало широкий відгук в суспільстві. Ми закликаємо державні установи, бізнес і суспільство долучитися до Місяця кібербезпеки в Україні в цьому році.
Ваша участь буде сприяти доведенню важливості теми кібербезпеки до широкої аудиторії.
Пропозиції щодо активностей, які можуть бути включені до плану заходів, надсилати  на адресу:  [email protected],
або м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.
 
 
ЯК ЦЕ БУЛО В МИНУЛИХ РОКАХ:
Заходи Місячника кібербезпеки України 2020
Звіт Місячника кібербезпеки України 2020
Звіт про проведення конференції «Безпечне online середовище – коронавірусний досвід»
Заходи Місячника кібербезпеки України 2019
Звіт Місячника кібербезпеки України 2019
Заходи Місячника кібербезпеки України 2018
Звіт Місячника кібербезпеки України 2018
Презентація до Звіту Місячника кібербезпеки України 2018

 

 

 

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин